4PRO RB16T – armatuur Bending tööriist 230V (4 – 16 mm)
Saatmiskulud arvutatakse kassas .
Saadavus: Madal laoseis: 1 alles
SKU: 4PRORB16T
Tootekood: 4PRORB16T
Kirjeldus
Spetsifikatsioonid
230 V armatuuripainutaja. 4PRO painutusseadmega saate painutada armatuuri läbimõõduga 4–16 mm. Tänu oma kergele kaalule ja 230 V toiteallikale on see mobiilne seade, mida saab hõlpsalt kasutada otse armatuuri ettevalmistuskohas. See on mõeldud armatuuri varraste painutamiseks ja konstruktsioonielementide profileerimiseks. Tugev jalg, millel armatuuri painutatakse, vähendab hõõrdumise mõju ja hõlbustab seega oluliselt tööd. Painutusseadme konstruktsioon on väga vastupidav ning valmistatud kvaliteetsest terasest ja plastist.
Eelised:
  • Kaal vaid 13,8 kg, see muudab masina mobiilseks;
  • võimalus seadistada erinevaid painutusnurki - nupuga reguleeritav;
  • rõhku piirav ventiil;
  • võimalik peatada painutamine igas tööfaasis;
  • ergonoomiline kuju;
  • 900 W võimsus on tagatud hüdraulilise silinderiga;